Náš sortiment

školní potřeby
kacnelářské potřeby

Školní a kancelářské potřeby

V sortimentu kancelářských a školních potřeb najdete širokou škálu výrobků jak s vlastními motivy (nelicenčními) tak i s licenčními motivy (např. Frozen, Cars, Minions, Angry Birds,...).  
K jejich výrobě používáme různé materiály, ať je to lepenka, bezftalátové PVC folie, polypropylen, bezpečné textilní materiály. Při volbě těchto materiálů, postupujeme vždy s největší opatrností a s ohledem na bezpečnost našich výrobků a především s ohledem na konečného uživatele. Obzvláště při vývoji batohů dbáme na eliminaci negativního vlivu na páteř dítěte. Z tohoto důvodu spolupracujeme se špičkovými fyzioterapeuty.

eulogo
S radostí oznamujeme, že začátkem roku 2017 byl oficiálně schválen dotační projekt č. CZ.03.1.52/0.0/0.0/16_043/0005499 s názvem Komplexní podnikové vzdělávání ve společnosti KARTON P + P s termínem realizace od 1.5.2017 do 30.4.2019 a je úspěšně realizován. Jeho cílem je zvýšit úroveň znalostí a dovedností zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávané pracovní činnosti. Díky realizaci projektu bude ve společnosti nastaven komplexní systém vzdělávání pro její stávající zaměstnance i pro všechny nově příchozí pracovníky.